Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Kompjuteri Dhe Mobile

Luaj lojrat në çdo dispozitiv


Pa Para, Vetëm Bythë.

Të gjitha këto lojëra mund të luhet falas tani.

Loja E Të Rriturve, Lojë Falas.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Është koha për lojë!

Mirë se erdhët, keni hasur Në Lojërat E Të Rriturve, Android, dhe jam i lumtur t'ju prezantoj lojën tonë se pse duhet të regjistroheni menjëherë, nëse jo më shpejt! Siç mund ta dallosh nga emri i këtij komuniteti, të gjithë do t'ju sjellim lojra të rriturish që janë posaçërisht të lidhura me aksesin në android mobile. Shënim se në këtë rast,' i rrituri ' i referohet përmbajtjes seksuale – si në, ju do të luani lojëra porno në telefonin tuaj., Nëse kjo është diçka për të cilën nuk je i interesuar, atëherë dil nga doxhi sa më shpejt të jetë e mundur – kjo është e gjitha që bëjmë në këtë platformë! Për të gjithë të tjerët, do ta marr mbi vete për të të ftuar brenda, si dhe detaje poshtë se pse mund të duash të hysh dhe të eksplorosh se çfarë kemi për të ofruar. Të arratisesh nga gara e spiunëve duke u përpjekur të gjesh destinacione të tjera: i vetmi emër që duhet të konsiderosh kur bëhet FJALË për lojëra TË Rriturish, Android., Këtu, më lejoni të them saktësisht se çfarë na bën kaq të madh, që të mund ta kuptoni dhe të përgatiteni për një litani të lumturie të ndyrë lojërash të klasit të lartë, oktanë të lartë. Lidhe veten, sepse kjo do të jetë një aventurë me të cilën nuk je lidhur kurrë më parë!

Lojë falas sot

Njerëzit e urrejnë të paguajnë për gjëra, apo jo? Sidomos kur është e mundur për të marrë gjërat krejtësisht pa pagesë! Si rezultat i këtij fakti, doja t'ju bëja me dije shumë kohë Se Lojrat E Të Rriturve Android janë të lira për të luajtur në komunitet: nuk ke nevojë të paguash asnjë qindarkë nëse do të hysh brenda. Përveç kësaj, ne nuk kemi në plan të shërbejmë si një pagesë për të fituar destinacion: gjithkush është në një bazë të barabartë këtu dhe nuk ka presion për ju që të na dërgoni para me qëllim që të shkojmë përpara me tituj të ndryshëm., Ne e vlerësojmë që shumë njerëz kanë kaluar nëpër dhimbje dhe vuajtje në kujtesën e fundit si rezultat i projekteve të lojës që thjesht nuk e kanë justifikuar etiketën e çmimit. Dreq, kjo nuk është as ekskluzive për zhanrin e të rriturve: vetëm shikoni sa hajdutë ka në industrinë kryesore! Ajo që ndodhi 76, As Qielli i Askujt ... lista vazhdon! Kaq shumë njerëz premtojnë botën dhe pastaj nuk arrijnë të shpëtojnë. Tani, ajo që është e mrekullueshme për Lojrat E Të Rriturve Android është fakti i thjeshtë që ne mund të të premtojmë një bandë dhe nëse ne nuk i dorëzojmë, ti nuk humbet fjalë për fjalë., Është një sistem i madh që na mban në majë të gishtave dhe na siguron që të dorëzojmë një produkt që në fakt do ta kesh. Nëse kjo nuk ka mbaruar, gjej një vend tjetër për të shkuar!

Gamë e madhe lojrash

Shumëllojshmëri të vërtetë është erëz e jetës, e cila është arsyeja pse unë jam i kënaqur dhe i nderuar të ju tregojë për 48 lojra ne aktualisht kemi në dispozicion, me një të mëtejshme 2 në beta zhvillim (këto mund të luhet në një sasi të kufizuar vendosjen, por ata nuk janë të jetojnë vetëm ende). Unë mendoj se është e drejtë të them se ne në fakt kemi arritur në 50-lojë mark, sepse deri sa ti ta lexosh këtë, shanset janë ato dy tituj tashmë janë lëshuar. Mjerisht, unë do të jem i vërtetë në realitetin e situatës dhe vetëm ka se ne kemi 4 duzina lojrash të mëdha: të gjitha janë 100% ekskluzive për platformën tonë., Për ata që nuk e dinë konceptin, gjithçka që gjeni këtu është krijuar dhe krijuar nga ne. Ne nuk kemi blerë apo angazhuar me ndonjë shpërndarës tjetër të lojrave të partisë së tretë, që në fakt e bëjnë shumë komunitete në këtë zhanër. Të ta them troç, duket si mënyra më e mirë për të bërë biznes, kështu që po, çdo gjë këtu prodhohet nga skuadra jonë dhe do të qëndrojë kështu deri në fund të kohës. DUHET të dërgosh një ushtri QË të ndryshojë mendje.ndoshta do lëmë që të tjerët t'i botojnë lojrat tona. Deri atëherë, Lojrat E Të Rriturve Androidi i mban gjërat private!

Punë stellare arti për pajisjet e lëvizshme

Meqë jemi përqëndruar tërësisht në pajisjet e lëvizshme, na lejon të zbresim me të vërtetë në atë që e bën një lojë të mirë. Për shumë njerëz atje jashtë, një nga veçoritë përcaktuese të botës së lojrave pornografike, në fakt po u jep njerëzve mundësinë e përdorimit të lojrave që duken mbresëlënëse. Nëse je një nga këta puristët vizualë, Më lër të të them tani: Lojrat E Të Rriturve Androidi ka të bëjë me pamjen, zemër! Rreth gjysma e buxhetit tonë I jepet ekspertëve DHE artistëve 3D, si dhe stilistëve grafikë, në mënyrë që e gjithë përvoja të fillojë të përfundojë, duket se pas saj ishte një kompani lojrash AAA., As shpenzimet nuk janë kursyer dhe ne nuk kemi qenë të butë ndaj këtyre djemve: ne kërkojmë më të mirën dhe nuk do të biem dakord për asgjë më pak. Natyrisht, për shkak të përkushtimit tonë dhe përqëndrimit në pajisjet Android, kjo do të thotë gjithashtu se ne jemi në gjendje të optimizojmë të gjithë krijimin tonë për telefonat celularë që kanë një sistem të veçantë operacioni dhe specifikime teknike. Nuk ka qenë një detyrë e lehtë për ne për të bërë, por të jeni të sigurt se rezultati është me të vërtetë diçka magjike., Ne do të punojmë shumë gjatë viteve të ardhshme për të siguruar këtë avantazh mbi vendet e tjera dhe të mendojmë se në departamentin grafik, askush nuk është afër. Vetëm një vështrim i shpejtë në materialin e turneut të mostrave këtu duhet të ju jap një ide të mirë se sa gjatë kemi shkuar: a nuk duken lojrat tona fantastike?

Regjistrohu falas tani.

Sado që do të më pëlqente të rrija këtu dhe të shkruaja gjithë ditën se sa e mrekullueshme është rrjeti ynë, mendoj se ka ardhur koha të thërras një kapak të gjithë procedurës dhe të të ftoj të vish ta kontrollosh vetë. Qasja është e lirë dhe mund të largohesh në çdo kohë. Nuk kërkohet shkarkim dhe ne kemi 48 lojëra magjike në një grup të gjerë zhanresh seksuale dhe të bazuara në lojë. Është vërtet një ëndërr që u bë realitet, kështu që vendos cache tonë në test dhe shiko nëse je dakord me analizën tonë mbi gjërat.

Faleminderit shumë që erdhët – tani regjistrohuni dhe luani, i çmendur i eksituar!

Luaj Falas Tani